aktualizované: 15.05.2022 08:54:30 

Západoslovenský zväz karate‚ o.z.

Register stupňov Dan‚ 1.a 2.kyu

                        Registrácia stupňov Dan a 1.-2.kyu, ZsZK

 

Priezvisko a Meno

Člen klubu

STV

Udelený

v roku

Udelil

Štýl

BAĎURA Peter

KK

N.Zámky

8.Dan

12.2019

VV SZK

Shito ryu

HANZEL Ferdinand

Akadémia

Trenčín

7.Dan

08.2008

VV SZK

Goju ryu

CSIBA Tibor

KK Ippon

D.Streda

6.Dan

01.09.18

ZsZK

Shito ryu

HAJDÁK Milan

Arkádia

Galanta

6.Dan

12.2019

VV SZK

Goju ryu

BEŽÁK Peter

KK Trend

Bán.N/B.

6.Dan

12.09.21

ZsZK

Goju ryu

 

ZUBRIČAŇÁK Branislav

KK

N.Zámky

5.Dan

15.09.18

ZsZK

Shito ryu

KISS Tibor

KK Taiyó

Kolárovo

4.Dan

09.2011

SZK

Shito ryu

KLEMAN Tomáš

Kumade

Topoľčan

4.Dan

07.07.18

Homol.SZK

Goju ryu

BAĎURA Peter ml.

KK.

N.Zámky

3.Dan

12.2005

SŠRA

Shito ryu

BARÁNYI Milan ml.

Kumade

Topoľčan

3.Dan

10.12.21

Homol. SZK

Goju ryu

BÍRO Mário

KK Junior

Trenčín

3.Dan

12.2000

VV ZsZK

Goju ryu

BORECKÝ Ján

KK

Nové Zámky

3.Dan

15.09.18

ZsZK

Shito ryu

CSIBA Dávid

KK Ippon

D.Streda

3.Dan

12.09.21

ZsZK

Shito ryu

DOBIAŠ Jozef

KK Bonsai

Zl.Moravce

3.Dan

12.09.21

ZsZK

Goju ryu

KOLLÁR Ondrej

KC.

Nesvady

3.Dan

11.2019

VV ZsZK

Goju ryu

KOMOROVÁ Gabriela

KK.

N.Zámky

3.Dan

12.2005

SŠRA

Shito ryu

MARKOVÁ Ingrid

KK.

Topoľčany

3.Dan

01.2022

VV ZsZK

Goju ryu

MELUŠ Marek

KK Drap

Partizansk

3.Dan

12.2019

VV SZK

Goju ryu

MLADÝ Peter

KK Bonsai

Zl.Moravce

3.Dan

14.9.2019

ZsZK

Goju ryu

SAMU István

KK Taiyó

Kolárovo

3.Dan

14.9.2019

ZsZK

Shito ryu

SAMU Lórant

KK Taiyó

Kolárovo

3.Dan

14.9.2019

ZsZK

Shito ryu

SMOLIGA Julián Enrik

KK

Nové Zámky

3.Dan

12.09.21

ZsZK

Shito ryu

ŠRÁMEK Vladimír

Budokan

Topoľč.

3.Dan

12.2000

VV ZsZK

Goju ryu

BAĎURA Erik

KK.

N.Zámky

2.Dan

06.2012

SŠRA

Shito ryu

 

BAGITA Roland

KK Taiyó

Kolárovo

2.Dan

12.2013

SŠRA

Shito ryu

BALÁZS Zoltán

KK Taiyó

Kolárovo

2.Dan

09.2011

SZK

Shito ryu

BALCIAROVÁ Dorota

KK.

N.Zámky

2.Dan

05.2012

SŠRA

Shito ryu

FRNDA Roman

Triumph

Šurany

2.Dan

14.9.2019

ZsZK

Goju ryu

GABRHEL Jozef

Trend

Bán.N/Bebr

2.Dan

14.9.2019

ZsZK

Goju ryu

GAREC Michal

Trend

Bán.N/Bebr

2.Dan

14.9.2019

ZsZK

Goju ryu

GLOGAS Marián

KC

Nesvady

2.Dan

12.9.2021

ZsZK

Goju ryu

GURÁNYI Štefan st.

Arkádia

Galanta

2.Dan

10.2020

VV ZsZK

Goju ryu

HAJDÁK Milan ml.

Arkádia

Galanta

2.Dan

10.2020

VV ZsZK

Goju ryu

HRUŠOVSKÝ Jozef

KK
Nové Zámky

2.Dan

15.09.18

ZsZK

Shito ryu

CHRENKO Vladimír

KK DRAP

Partizánsk.

2.Dan

12.2000

VV ZsZK

Goju ryu

KABÁT Alexander

KK Delta

Levice

2.Dan

12.2000

VV ZsZK

Goju ryu

KADVAN Bohuš

Karate

Močenok

2.Dan

09.2010

ZsZK

Goju ryu

 

KLIMANT Miroslav

KK

N.Zámky

2.Dan

01.1994

SZK

Goju ryu

KREJČÍ Karol

KK Junior

Trenčín

2.Dan

12.2004

ZsZK

Goju ryu

KUNYÍK Norbert

KK.

N. Zámky

2.Dan

01.06.15

SZK

Shito ryu

MÁŤA Peter

KK ABC

Komárno

2.Dan

12.2000

VV ZsZK

Goju ryu

MIKULÁŠ Vladimír

Budokan

Topoľčan

2.Dan

12.2000

VV ZsZK

Goju ryu

MÓRI Štefan

Karate

Močenok

2.Dan

10.09.16

ZsZK

Goju ryu

NIKOVÁ Soňa

Trend

Bán.N/Bebr

2.Dan

12.9.2021

ZsZK

Goju ryu

NÓGELL Jozef

KK

D.Streda

2.Dan

12.2000

VV ZsZK

Goju ryu

SÍLEŠ Tibor

KK Trend

Bán.N/B.

2.Dan

12.2000

VV ZsZK

Goju ryu

SOÓKY Peter

KK

N.Zámky

2.Dan

06.2010

SŠRA

Shito ryu

ŠČASNÝ Ladislav

KK.

N.Zámky

2.Dan

12.2005

ZsZK

Goju ryu

ZELIESKA Lukáš

KK Junior

Trenčín

2.Dan

03.2008

ZsZK

Goju ryu

ANTAL Lukáš

KK Bonsai

Zl.Morav.

1.Dan

09.2013

ZsZK

Goju ryu

ARVAJOVÁ Simona

KK

N.Zámky

1.Dan

06.2005

SsZK

Shito ryu

BARÁNYOVÁ Oľga

Kumade

Topoľčan

1.Dan

21.10.21

AKKB

Goju ryu

BARÁNYI Milan st.

Kumade

Topoľčan

1.Dan

21.10.21

AKKB

Goju ryu

BARTOVIČ Matúš

KK Triumph

Šurany

1.Dan

17.09.17

ZsZK

Goju ryu

BAZSÓ Tomáš

KK Ippon

D.Streda

1.Dan

05.2002

ZsZK

Shito ryu

BLIŽNIAKOVÁ Erika

KK Drap

Partizáns.

1.Dan

12.1999

ZsZK

Goju ryu

BOHÁT Martin

KK.

N.Zámky

1.Dan

06.2001

ZsZK

Goju ryu

BREZA Adam

KK Junior

Trenčín

1.Dan

12.2002

ZsZK

Goju ryu

CSERI Miroslav

KK

N.Zámky

1.Dan

12.2005

ZsZK

Goju ryu

CZIRFUSZ Juraj

KK Ippon

D.Streda

1.Dan

05.2002

ZsZK

Shito ryu

CZUCZOR Eugen

Arkádia

Galanta

1.Dan

06.2006

ZsZK

Goju ryu

ČUVALA Richard

Triumph

Šurany

1.Dan

14.9.2019

ZsZK

Goju ryu

DETKO Miroslav

Kumade

Topoľčan

1.Dan

12.2002

ZsZK

Shito ryu

DVORSKÝ Peter

KC.

Nesvady

1.Dan

06.2010

ZsZK

Goju ryu

ELIAS Ľuboš

KK.

N.Zámky

1.Dan

06.1996

ZsZK

Goju ryu

FRNDA Matúš

Triumph

Šurany

1.Dan

12.2013

ZsZK

Goju ryu

HAJDÁK Milan ml.

Arkádia

Galanta

1.Dan

06.2006

ZsZK

Goju ryu

HATALA Gabriel

KK Junior

Trenčín

1.Dan

03.2008

ZsZK

Goju ryu

HAVETTA Stanislav

KK Bonsai

Zl.Moravce

1.Dan

09.2013

ZsZK

Goju ryu

HOCK Jaroslav

KK Drap

Partizán.

1.Dan

06.1999

ZsZK

Goju ryu

HURTON František

KK Ippon

D.Streda

1.Dan

06.2007

SŠRA

Shito ryu

CHUDÍK Karol

Kumade

Topoľčan

1.Dan

21.10.21

AKKB

Goju ryu

JUSTYAK Ján

KC

Nesvady

1.Dan

11.2019

VV ZsZK

Goju ryu

KLEMPA Lórant

KK Ippon

D.Streda

1.Dan

14.9.2019

ZsZK

Shito ryu

KOVAČIC Richard

KC

Nesvady

1.Dan

07.2012

ZsZK

Goju ryu

KRAJMER Jozef

Goju ryu

Šurany

1.Dan

12.2000

ZsZK

Goju ryu

KRÁTKA Alžbeta

Kumade

Topoľčan

1.Dan

21.10.21

AKKB

Goju ryu

KÚDELOVÁ Natália

KK Kumade

Topoľčany

1.Dan

10.09.16

ZsZK

Goju ryu

LANGOVÁ Marcela

KK Kumade Topoťčany

1.Dan

10.09.16

ZsZK

Goju ryu

LENGYEL Ladislav

KK Ippon

D.Streda

1.Dan

05.2002

ZsZK

Shito ryu

MARGETIN Jozef

KK.

N.Zámky

1.Dan

06.1997

ZsZK

Shito ryu

MIKLOVICS Damián

KK

N. Zámky

1.Dan

12.09.21

ZsZK

Shito ryu

MÚDRY Roman

KK Trend

BánovceN/B.

1.Dan

26.09.15

SZK

Goju ryu

MURÁRIK Peter

ZsZK

1.Dan

03.2008

ZsZK

Goju ryu

NAGY Richard

KK Taiyó

Kolárovo

1.Dan

08.2006

SŠRA

Shito ryu

NÉMETHOVÁ Lenka

KK Ippon

D.Streda

1.Dan

06.1999

ZsZK

Shito ryu

NIKOVÁ Alica

Trend

Bán.N/Bebr

1.Dan

12.9.2021

ZsZK

Goju ryu

OLLÉ Gábor

ZsZK

Galanta

1.Dan

06.2006

ZsZK

Goju ryu

PERĎOCH Ján

KK GR

Šurany

1.Dan

08.1980

ČsZK

Shotokan ryu

PETRÍK Jakub

KK Kumade

Topoľčany

1.Dan

10.09.16

ZsZK

Goju ryu

SEPEŠIOVÁ Viktória

Triumph

Šurany

1.Dan

14.9.2019

ZsZK

Goju ryu

SKALICKÝ František

KK.

N.Zámky

1.Dan

12.2005

ZsZK

Goju ryu

SKLADAN Gabriel

KK

N.Zámky

1.Dan

06.2007

SŠRA

Shito ryu

SPIŠÁK Marek

KK

N.Zámky

1.Dan

12.2005

SŠRA

Shito ryu

SRNCOVÁ Vladimíra

KK Junior

Trenčín

1.Dan

03.2008

ZsZK

Goju ryu

SOMMEROVÁ Emma

KK Kumade

Topoľčany

1.Dan

10.09.16

ZsZK

Goju ryu

SULÍKOVÁ Katarína

KK.

N.Zámky

1.Dan

12.2005

SŠRA

Shito ryu

SZABÓ Imrich

KK Taiyó

Kolárovo

1.Dan

08.2008

SŠRA

Shito ryu

SZABÓOVÁ Tünde

KK Taiyó

Kolárovo

1.Dan

08.2006

SŠRA

Shito ryu

SZEMES Ľudovít

KK Ippon

D.Streda

1.Dan

06.2011

ZsZK

Goju ryu

TÓTH Matúš

Triumph

Šurany

1.Dan

12.2013

ZsZK

Goju ryu

TURIC Ladislav

KK.

N.Zámky

1.Dan

12.2005

ZsZK

Goju ryu

VLČEK Juraj

KK Ippon

Nitra

1.Dan

04.1996

SZK

Goju ryu

WINKLEROVÁ Renata

Kumade

Topoľčan

1.Dan

21.10.21

AKKB

Goju ryu

ZILIZI Imrich

Arkádia

Galanta

1.Dan

04.2004

ZsZK

Goju ryu

ZILIZI Róbert

Arkádia

Galanta

1.Dan

06.2006

ZsZK

Goju ryu

BOBOCKÝ Boris

KK Kumade Topoľčany

1.kyu

10.09.16

ZsZK

Goju ryu

JANČIOVÁ Ivana

KK Ippon

Nitra

1.kyu

03.2012

ZsZK

Goju ryu

HAJDÁKOVÁ Anna

Arkádia

Galanta

1.kyu

10.2020

VV ZsZK

Goju ryu

HERZOVÁ Emma

KK

N. Zámky

1.kyu

06.2014

p.Baďura

Shito ryu

KLAČAN Patrik

KK

N. Zámky

1.kyu

06.2019

p.Baďura

Shito ryu

KROŠLÁKOVÁ Monika

KK Kumade

Topoľčany

1.kyu

10.09.16

ZsZK

Goju ryu

PÁPAI Ivana

Karate Močenok

1.kyu

26.6.16

p.Hajdák

Goju ryu

ŠÍPEK Martin

KK

N. Zámky

1.kyu

06.2019

p.Baďura

Shito ryu

VARGA Arnold

KK ABC

Komárno

1.kyu

06.1995

p.Mikuš

Goju ryu

VINCÚROVÁ Lívia

KK Ippon

Nitra

1.kyu

04.2006

SZK

Goju ryu

CSÉRIOVÁ Marta

KK

N.Zámky

2.kyu

06.2012

p.Baďura

Shito ryu

 

FIALOVÁ Barbora

KK ABC

Komárno

2.kyu

2012

p.Máťa

Goju ryu

GYÖRE Ján

KC

Nesvady

2.kyu

11.2019

VV ZsZK

Goju ryu

CZEMEZOVÁ HOLÚBEKOVÁ Žaneta

Arkádia

Galanta

2.kyu

10.2020

VV ZsZK

Goju ryu

KAPRI Tomáš

KK DRAP.

Partizanske

2.kyu

09.2017

Homol.SZK

Goju ryu

KÓSA Tomáš

KK ABC

Komárno

2.kyu

2013

p.Máťa

Goju ryu

SZÁRAZ Lívia

KK ABC Komárno

2.kyu

2013

p.Máťa

Goju ryu

ZSÓKA Ján

KK

N.Zámky

2.kyu

06.2012

p.Baďura

Shito ryu


 

Použité skratky:

SZK - Slovenský zväz karate

ZsZK - Západoslovenský zväz karate

SsZK – Stredoslovenský zväz karate

SŠRA - Slovenská Šito ryu asociácia

AKKB – Asociácia Klubov Karate Bratislava