aktualizované: 15.05.2022 08:54:30 

Západoslovenský zväz karate‚ o.z.

Výsledky a hodnotenia zo súťaží

Vyhodnotenie víťazov Západoslovenského pohára jednotlivcov za 2019-2020

 

1.Kihon Ido dievčatá 5 rokov

Bošanská Nina - Karate klub KUMADE Topoľčany

2.Kihon Ido dievčatá 6-7 rokov

Repková Rebeka - Karate klub KUMADE Topoľčany

3.Kihon Ido dievčatá 8-9 rokov

Čimborová Lívia - Karate klub KUMADE Topoľčany

4.Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

Ševčíková Ester - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

5.Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky

Dičérová Dáša - KARATE MOČENOK, o. z

6.Kata staršie žiačky 10-11 rokov začiatočníčky

Šimunková Nina - KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z.

7.Kata mladšie dorastenky 12-13 začiatočníčky

Chudá Viktória - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

Varagyová Nina - KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z

8.Kata dievčatá 6-7 rokov

Bežáková Natália - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

9.Kata mladšie žiačky 8-9 rokov

Burzová Bianka - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

Bežáková Alena - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

10.Kata staršie žiačky 10-11 rokov

Fialková Sofia - KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z.

11.Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov

Fialková Sofia - KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z

Trungelová Senja - KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z.

12.Kata staršie dorastenky 14-15 rokov

Mináriková Sofia - Karate klub KUMADE Topoľčany

12.Kata juniorky 16-17 rokov

Niková Soňa - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

14.Kata staršie juniorky 18-20 rokov

Niková Soňa - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

15.Kata seniorky

Niková Soňa - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

16.Kata seniorky +35

Winklerová Renáta - Karate klub KUMADE Topoľčany

17.Kihon Ido chlapci 6-7 rokov

Ružička Lucas - Karate klub KUMADE Topoľčany

Bilík Peter František - Karate klub KUMADE Topoľčany

18.Kihon Ido chlapci 8-9 rokov

Knížat Kristián - Karate klub KUMADE Topoľčany

19.Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci

Záhumenský Matej - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

20.Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci

Klačan Šimon - KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z.

21.Kata starší žiaci 10-11 rokov začiatočníci

Stojka Viktor - KARATE CLUB NESVADY, o. z.

22.Kata mladší dorastenci 12-13 začiatočníci

Matejovič Jakub - Karate klub KUMADE Topoľčany

23.Kata chlapci 6-7 rokov

Benedikovič Dominik - KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z

24.Kata mladší žiaci 8-9 rokov

Cápay Leo - KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z.

25.Kata starší žiaci 10-11 rokov

Naňo Tomáš - Karate klub KUMADE Topoľčany

26.Kata mladší dorastenci 12-13 rokov

Galuev Vladimír - KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z.

27.Kata kadeti 14-15 rokov

Klačan Patrik - KARATE KLUB NOVÉ ZÁMKY, o. z.

28.Kata juniori 16-17 rokov

Schlosser Daniel - KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z

29.Kata seniori

Schlosser Daniel - KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z.

30.Kata seniori +35

Klempa Lóránt - Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z.

31.Kata seniori +45

Glogas Marian - KARATE CLUB NESVADY, o. z.

32.Kata seniori +55

Csiba Tibor - Karate klub IPPON Dunajská Streda, o. z.

33.Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg

Bežáková Natália - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z

34.Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg

Repková Rebeka - Karate klub KUMADE Topoľčany

35.Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

Póšová Lucia - Karate klub KUMADE Topoľčany

36.Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg začiatočníčky

Sprušanská Lujza - Karate klub DRAP Partizánske, o. z

37.Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky

Slamková Lucia - Karate klub KUMADE Topoľčany

38.Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg začiatočníčky

Rečková Alexandra - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

39.Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg

Burzová Bianka - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

40.Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg začiatočníčky

Raceková Nina - KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z

41.Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky

Ilcsiková Izabella - Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie

42.Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg začiatočníčky

Matejovičová Michaela - Karate klub KUMADE Topoľčany

43.Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 30kg

Streicherová Romana - Karate klub KUMADE Topoľčany

44.Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg

Caňová Simona - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

Marková Ingrid - KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z.

45.Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg

Grmanová Nela - Karate klub KUMADE Topoľčany

46.Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg

Hatalová Sofia - Karate klub KUMADE Topoľčany

47.Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 40kg

Sláviková Lucia - Karate klub KUMADE Topoľčany

48.Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg

Mišovýchová Zuzana - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

49.Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 50kg

Slivková Juliette - Karate klub DRAP Partizánske, o. z

50.Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov nad 50kg

Rigo Rebecca - Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie

51.Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg

Mišovýchová Zuzana - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

52.Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg

Vargová Tünde Emese - Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie

53.Kumite juniorky 16-17 rokov do 53kg

Melišová Ema - Karate klub DRAP Partizánske, o. z

54.Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

Václavíková Michaela - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

Podobová Emma - Karate klub KUMADE Topoľčany

55.Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg

Caňová Karolína - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

56.Kumite staršie juniorky 18-20 rokov nad 68kg

Masárová Veronika - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

57.Kumite st. juniorky 18. - 20. roc BRH

Podobová Emma - Karate klub KUMADE Topoľčany

58.Kumite ženy +35 Open

Winklerová Renáta - Karate klub KUMADE Topoľčany

Krátka Alžbeta - Karate klub KUMADE Topoľčany

59.Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

Gavliak Adam - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

60.Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

Hatala Mathias - Karate klub DRAP Partizánske, o. z

61.Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

Breče Andrej - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

Dobiaš Matúš - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

62.Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

Beňo Dávid - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z

63.Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci

Očovský Adam - Karate klub DRAP Partizánske, o. z

Letko Marek - KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z.

64.Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci

Szántó Zalán - Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie

65.Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg

Mátel Tomáš - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z

66.Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg

Kutlák Kamil - Karate klub KUMADE Topoľčany

67.Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg

Cápay Leo - KARATE KLUB TOPOĽČANY o. z.

68.Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg

Kríž Alexej - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

Lenárd Jakub - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

69.Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

Režo Vladimír - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

70.Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg začiatočníci

Paul Michal - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

71.Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

Dikant Patrik - Karate klub KUMADE Topoľčany

72.Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg

Kiss Bence - Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie

73.Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg

Strempek Marián - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

Kiss Bence - Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie

74.Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg

Dudadík Adam - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

75.Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg

Szántó Gergely - Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie

76.Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 55kg začiatočníci

Paul Michal - KLUB KARATE TREND BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, o. z.

77.Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 40kg

Páleš Richard - Karate klub KUMADE Topoľčany

78.Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 45kg

Marko Matúš - Karate klub KUMADE Topoľčany

79.Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 50kg

Husár Matej - Karate klub ABC car Komárno, o. z.

80.Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov do 55kg

Chymo Matej - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

81.Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 55kg

Kováč Simon - KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z.

82.Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg

Kováč Simon - KARATE KLUB TRIUMPH ŠURANY, o. z.

83.Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg

Sedlár Andrej - Karate klub KUMADE Topoľčany

84.Kumite kadeti 14-15 rokov do 70kg

Guttmann Márk - KARATE CLUB NESVADY, o. z.

85.Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg

Telekes Levente Károly - Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie

86.Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg

Harant Matúš - Karate klub DRAP Partizánske, o. z.

87.Kumite juniori 16-17 rokov do 68kg

Horváth Christopher - Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie

88.Kumite juniori 16-17 rokov do 76kg

Horváth Christopher - Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie

89.Kumite seniori Open

Horváth Christopher - Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie

90.Kumite seniori +35 Open

Angyal Zoltán - Karate klub Taiyo Kolárovo občianske združenie


 

Marek Meluš v.r.

Predseda ŠTK ZsZK


 

2016/2017

postup_zszk.xlsx

 

2015/2016

Postup žiaci

postup_pok_po_kategoriach.pdf

postup_pok_po_kluboch.pdf

postup_zac_po_kategoriach.pdf

postup_zac_po_kluboch.pdf

 

Močenok

statistikaucasti.pdf

poradieklubov.pdf

medailovabilamcia.pdf

poradie.pdf

 

Nesvady

statistika_ucasti.pdf

statistika_ucasti_zac.pdf

statist_umiest_pok.pdf

statist_umiest_zac.pdf

poradie_pret_pok.pdf

poradie_pret_zac.pdf

Šurany

poradie_pret_pok.pdfstatist_ucasti_pok.pdfstatist_umiest_pok.pdf

poradie_pret_zac.pdfsurany/statist_ucasti_zac.pdfstatist_umiest_zac.pdf

postupovy_rebricek.pdf

kata_6-11.pdfkata_12-sen.pdfkata_zaciatocnici.pdf

kumite_12-sen.pdf

postup_dor_jun_zszk.pdf

postup_dor_jun_zszk_slov_pohar.pdf

postup_dor_jun_zszk_slov_pohar_po_kluboch.pdf

Žitavany

poradie_pokr.pdfstatistika_ucasti.pdfmedailova_bilancia.pdf

poradie_zac.pdfstatistika_ucasti_zac.pdfmedailova_bilancia_zac.pdf

kata_zaciatocnici.pdf

kata_pokrocili.pdf

kumite.pdf

 

2014/2015

Galanta cup 2015

 statistika_ucasti.pdf, statisika_umiestneni.pdfporadie_pretekarov.pdf

Kolárovo

medailova_bilancia.pdf/statis_ucasti.pdfporadiepret.pdf,

medailova_bilancia_zac.pdfstatis_ucasti_zac.pdfporadiepret_zac.pdf

rebricek.pdf 

rebricek_zac.pdf 

Nesvady

poradie_pret_nesvady.pdfmedail_bilancia_nesvady.pdfstatist_ucasti_nesvady.pdf

poradie_pret_nesvady_zac.pdfmedail_bilancia_nesvady_zac.pdfstatist_ucasti_nesvady_zac.pdf

 

Zoznam postupujúcich za ZsZK na MSR dor. a jun. v Trnave 2014

postup_zszk.pdf

Močenok

poradie_pretekarov.pdfmedailova_bilancia.pdfstatistika_ucasti.pdf

poradiepret_zac.pdfmedailova_bilancia_zac.pdfstatis_ucasti_zac.pdf

 

Šurany

poradiepretekarov.pdfmedailova_bilancia.pdfstatistika_ucasti.pdf

poradie_pretekarov_zac.pdfmedailova_bilancia_zac.pdfstatistika_ucasti_zac.pdf

 

2013/2014

Galanta Cup 2014

statistika_ucasti.pdfmedailova_bilancia.pdfporadie_pretekarov.pdf

 

Postupujúci na MSR seniorov 

postupujuci_na_majstrovstva_sr_seniorov_za_zszk.doc

 

Nesvady

statistika_ucasti.pdf, medailova_bilancia.pdf, poradie_pretekarov.pdf

statistika_ucasti_zac.pdf, medailova_bilancia_zac.pdf, poradie_pretekarov_zac.pdf

 

Šurany

 

statistika_ucasti.pdfmedailova_bilancia.pdfporadiepretekarov.pdf

medailova_bilancia_zac.pdfstatistika_ucasti_zac.pdfporadie_pretekarov_zac.pdf

Zlaté Moravce

statistika_ucasti.pdf (28 KB) , medailova_bilancia.pdf (18 KB) , poradie_pretekarov.pdf (41 KB)

statistika_ucasti_zac.pdf (28 KB) , medailova_bilancia_zac.pdf (24 KB) , poradie_pretekarov_zac.pdf (35 KB)

 

2012/2013

Postup na MSR žiakov 2013

ziaci_2013.pdf (64 KB) , ziaci_2013_kluby.pdf (81 KB)

 

Výsledky Majstrovstiev ZsZK detí, žiakov a ml. dorastencov a 4. kola pohára ZsZK mládeže Kolárovo 4.5.2013

poradie_pretekarov.pdf (67 KB) , medailova_bilancia.pdf (42 KB) , statistika_ucasti.pdf (55 KB)

poradie_pretekarov_zac.pdf (55 KB) , medailova_bilancia_zac.pdf (38 KB) , statistika_ucasti_zac.pdf (52 KB)

 

Výsledky Galanta Cup 2013, Galanta 27.4.2013

celkove_vysledky_galanta_cup_2013.doc (26 KB) , poradie_pretekarov.pdf (95 KB) , medailova_bilancia.pdf (58 KB) , statistika_ucasti.pdf (77 KB)

 

 

Výsledky Majstrovstiev seniorov a 3. kola pohára mládeže ZsZK Nesvady 02.03.2013


poradie_pretekarov.pdf (93 KB) , medailova_bilancia.pdf (53 KB) , statistika_ucasti.pdf (69 KB)

poradie_pretekarov_zac.pdf (60 KB) , medailova_bilancia_zac.pdf (50 KB) , statistika_ucasti_zac.pdf (68 KB)

Postup dor. a jun. na MSR 2012

postup_d_j_2012_zszk.xls (33 KB)

Výsledky Majstrovstiev dorastencov a juniorov a 2. kola pohára mládeže a seniorov ZsZK Zlaté Moravce 10.11.2012

poradie_pretekarov_zm.pdf (29 KB) , medailova_bilancia_zm.pdf (11 KB) statistika_ucasti_zm.pdf (19 KB)

poradie_pretekarov_zac_zm.pdf (25 KB)  , medailova_bilancia_zac_zm.pdf (18 KB)

 statistika_ucasti_zac_zm.pdf (19 KB)

Výsledky 1. kola pohára ZsZK mládeže Nové Zámky 14.10.2012

poradie_pretekarov.pdf (30 KB)  , medailova_bilancia.pdf (12 KB) , statistika_ucasti.pdf (20 KB)

poradie_pretekarov_zac.pdf (25 KB) , medailova_bilancia_zac.pdf (18 KB) , statistika_ucasti_zac.pdf (20 KB)

 

2011/2012

Zoznam postupujúcich na Majstrovstvá SR detí, žiakov a ml. dorastencov

postup_zszk_2012.pdf (24 KB)
postup_po_kluboch_zszk_2012.pdf (35 KB)

Výsledky Majstrovstiev ZsZK detí, žiakov a ml. dorastencov a 4. kola pohára ZsZK mládeže Kolárovo 5.5.2012

celkove_vysledky_kolarovo.doc (23 KB) , poradie_kolarovo.pdf (28 KB) , ucast_kolarovo.pdf (20 KB) , umiestnenia_kolarovo.pdf (12 KB)

poradie_zac_kolarovo.pdf (24 KB) , ucast_zac_kolarovo.pdf (19 KB) , umiestnenia_zac_kolarovo.pdf (18 KB)

Výsledky Galanta Cup 2012, Galant 28.4.2012

celkove_vysledky_galanta_cup_2012.pdf (12 KB) , poradie_galanta_cup_2012.pdf (35 KB)

statistika_ucasti.pdf (23 KB) , statistumiestneni.pdf (13 KB)

 

Výsledky Majstrovstiev ZsZK seniorov a 3. kola pohára ZsZK mládeže Nesvady 3.3.2012

 poradie_pretekarov.pdf (26 KB) , statistika_ucasti.pdf (19 KB) , medailova_bilancia.pdf (11 KB)

poradie_pretekarov_zac.pdf (24 KB) , statistika_ucasti_zac.pdf (19 KB) ,  medailova_bilancia_zac.pdf (18 KB)

Výsledky Majstrovstiev ZsZK dorastencov a juniorov a 2. kola pohára ZsZK mládeže Šurany 27.11.2011

poradie_pretekarov.pdf (29 KB) , statistka_ucasti.pdf (20 KB) , medailova_bilancia.pdf (12 KB)

poradie_pretekarov_zaciatocnici.pdf (28 KB) , statistka_ucasti_zaciatocnici.pdf (20 KB) , medailova_bilancia_zaciatocnici.pdf (18 KB)

Výsledky 1. kola pohára ZsZK mládeže Nové Zámky 12.11.2011

 poradie_pretekarov.pdf (26 KB) , statistika_ucasti.pdf (19 KB) , medailova_bilancia.pdf (11 KB)

poradie_pretekarov_zaciatocnici.pdf (25 KB) , statistika_ucasti_zaciatocnici.pdf (19 KB) , medailova_bilancia_zaciatocnici.pdf (18 KB)

 

2010/2011

Výsledky Galanta cup 2011

poradie_galanta.pdf (32 KB) poradie_klubov.pdf (11 KB) statistika_umiestneni.pdf (12 KB) zoznamklubov.pdf (21 KB)

 

Výsledky majstrovstiev ZsZK mládeže Kolárovo 16.4.2011

 

ucast_kolarovo.pdf (20 KB) , medaile_kolarovo.pdf (11 KB) , poradie_kolarovo.pdf (29 KB)

ucast_zac_kolarovo.pdf (20 KB) medaile_zac_kolarovo.pdf (18 KB) , poradie_zac_kolarovo.pdf (26 KB)